Nasz zespół


Zarząd

Jan Ślażyński
Właściciel
Wiesława Ślażyńska
Właścicielka
Jan Gustaw Ślażyński
Współwłaściciel


Dział handlowy

Renata Janas
Dyrektor handlowy
609 070 190
renatajanas@prymus-agd.pl
Ilona Marszałek
Specjalista ds. sprzedaży
607 828 208
biuro-handlowe@prymus-agd.pl
ilona.marszalek@prymus-agd.pl
Monika Kwaśnik
Export-import manager
+48 48 618 61 07
monika.kwasnik@prymus-agd.pl

Aneta Kłusek
Specjalista ds. sprzedaży
790 464 624
kontakt@topfann.de
aneta.klusek@prymus-agd.pl
sh@prymus-agd.pl
Mikołaj Plechun
Specjalista ds. sprzedaży
605 515 193
mikolaj.plechun@prymus-agd.pl
Marcin Elsner
Specjalista ds. sprzedaży

marcin.elsner@prymus-agd.pl

Bartosz Karaś
Export-import manager
665 121 269
bratosz.karas@prymus-agd.pl
Ewelina Lesiak
Oferty handlowe i przetargowe
601 669 931
ewelina.lesiak@prymus-agd.pl


Magazyn

Jarosław Nowak
Kierownik magazynu
791 478 172
jaroslaw.nowak@prymus-agd.pl


Księgowość

Dominika Fołtyn
Główna ksiegowa
605 525 249
48 618 61 07 wew. 112
dominika.foltyn@prymus-agd.pl
Mariola Seta
Specjalista ds. księgowości
603 707 053
48 618 61 07 wew. 112
mariola.seta@prymus-agd.pl
Aneta Sikorska
Referent księgowości
603 707 053
48 618 61 07 wew. 101
aneta.sikorska@prymus-agd.pl

Ewelina Krawczyk
Referent ds. rozliczeń sprzedaży
603 707 053
48 618 61 07 wew. 110
ewelina.krawczyk@prymus-agd.pl


Dział kadr

Tomasz Piwowarczyk
Specjalista ds. kadr i płac
48 618 61 07
kadry@prymus-agd.pl
Sylwia Gagacka
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
48 618 61 07
kadry@prymus-agd.pl


Archiwizacja

Małgorzata Wudarczyk
Specjalista ds. archiwizacji
791 131 307
malgorzata.wudarczyk@prymus-agd.pl


Reklamacje

Iwona Wudarczyk
Specjalista ds. reklamacji
790 898 948
iwona.wudarczyk@prymus-agd.pl


Sprzedaż internetowa

Iwona Matysiak
Specjalista ds. sprzedaży internetowej
609 030 365
esklep@prymus-agd.pl
Bartłomiej Sępioł
Specjalista ds. sprzedaży internetowej

bartlomiej.sepiol@prymus-agd.pl


Dział IT

Michał Płachta
Informatyk
791 762 472
48 618 61 07 wew. 105
admin@prymus-agd.pl
Krzysztof Gierczak
Informatyk
883 020 300
48 618 61 07 wew. 105
krzysztof.gierczak@prymus-agd.pl


Studio graficzne

Maciej Żyła
Grafik
791 131 325
maciej.zyla@prymus-agd.pl



PRYMUS-AGD
Kowalanka 24
26-625 Wolanów
Polska